אודות הקבוצה

קבוצת נדל״ן מובילה בישראל

כתוב את הכותרת כאן

קבוצת איציק תשובה המתמחה בייזום, ניהול ושיווק פרויקטים במגוון תחומים בשוק הנדל"ן בארץ, הוקמה על ידי איציק תשובה, בן לאחת מהמשפחות הבולטות והמצליחות בעולם העסקים הישראלי.

במסגרת פעילותה הענפה, מקדמת ומנהלת הקבוצה מספר רב של פרויקטים יוקרתיים למגורים, למסחר, לתעסוקה ולהתחדשות עירונית, במקומות האטרקטיביים ביותר בישראל.

הקבוצה מקפידה על שילוב של תכנון ארכיטקטוני אופטימאלי ורמת גימור גבוהה הודות לשיתוף פעולה עם מיטב האדריכלים בארץ כגון: אילן פיבקו, רמי וימר, גידי בר אוריין, גבי טטרו ועוד.

כל הפרויקטים מפוקחים על ידי חברות פיקוח העומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר, ומלווים משפטית על ידי פירמות עורכי הדין מהידועות בישראל.

בזכות הניסיון והידע העשירים, בשילוב היתרונות המקצועיים וההנדסיים שצברה קבוצת איציק תשובה במהלך השנים, מגיעה הקבוצה לתוצאות מרהיבות, אשר מקנות לה מוניטין רב הן מצד הלקוחות והן מצד שותפיה העסקיים, אשר מבססות את מעמדה כקבוצת נדל"ן מובילה בישראל, החותרת ללא לאות לאיכות ולמצוינות.

הערכים שלנו

לבחור מכל הסיבות הנכונות

כתוב את הכותרת כאן

איכות ומצוינות
ללא פשרות

ארכיטקטורה
יחודית

רמת גימור
גבוהה

פיקוח בסטנדרטים
המחמירים ביותר

נסיון מקצועי
וידע עשיר

השקעה חכמה
ותשואה גבוהה

התחדשות עירונית
ותרומה לקהילה

שמירה על
סביבה ירוקה

הנהלה

הנהלת הקבוצה

כתוב את הכותרת כאן

הנהלה

יצחק (איזי) ענבר

יו"ר

הנהלה

איציק תשובה

מייסד ובעלים

הנהלה

ויקטור חביב, עו"ד

מנכ"ל

כספים

גרגורי רוזין

סמנכ"ל כספים

התחדשות עירונית

רוני גפני

סמנכ"ל התחדשות עירונית

פיתוח עסקי

גיל דביר

סמנכ"ל פיתוח עסקי

שיווק ומכירות

אודי שוורץ

סמנכ"ל שיווק ומכירות

חזון הקבוצה

כתוב את הכותרת כאן

קבוצת איציק תשובה שמה לה למטרה להוביל ולהתברג בין חברות הנדל"ן הגדולות והמובילות במשק, תוך שמירה על מצוינות ואיכות הפרויקטים, חיזוק קשרי החברה עם הלקוחות והבטחה לספק עסקאות נדל"ן בלוקיישנים ובמחירים האטרקטיביים ביותר.

תכניות הפרויקט